Çukurova Üniversitesi 7. EN-ERP® Etkinliği

“ERP Yazılımını Görmeden Mezun Olan Endüstri Mühendisliği Öğrencisi Kalmayacak!” sloganıyla Login Yazılım ve Endüstri Mühendisliğim Platformu güç birliği ile başlayan En-ERP® etkinliklerinin sekizincisi “En-ERP® 8” olarak 17 Ekim 2017, Salı günü Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Öğrenci Topluluğu (EMÖT) organizatörlüğünde gerçekleştirildi.

Çok yoğun katılım ile gerçekleşen etkinlikte; SNY Bilişim Genel Müdürü Levent Yılmazay öğrencilere iş dünyasında onları bekleyenler hakkında tecrübelerini paylaşmaya ek olarak kariyer planlarına ilişkin önerilerini de paylaştı. Login Yazılım’dan İş Çözümleri Yöneticisi Ahmet Savaş Göktürk ise üretim sektöründe faaliyet gösteren bir fabrikanın hammadde girişinden üretim bandı dâhil, paketleme, depolama ve sevkiyattan oluşan iş süreçlerini özel fotoğraflarla hazırladığı sunumu ile öğrenciler ile paylaştı. Akabinde Login ERP® yazılımı üzerinden de siparişten üretime olan tüm iş akışını öğrenciler ile paylaştı. Ayrıca İş Zekası yazılımı üzerinde hazırlanan özel dashboardlar üzerinde öğrencilere verinin önemi ve raporlama teknikleri üzerine de tecrübelerini sundu.

Ek olarak akıllı telefonlar üzerinden giriş yapılabilen iki mini sınav da hazırlayan ve gerçekleştiren Ahmet Savaş Göktürk, öğrenciler üzerinde güzel bir algı yaratarak kaliteli dinleme de sağlamakla birlikte iki sınavın da raporlarını anlık olarak sistemden alarak, Başarı Sertifikalarının hazırlanması için süreci başlattı.

Etkinlik sonunda Ahmet Savaş Göktürk ve Levent Yılmazay’a teşekkür plaketleri takdim edilirken öğrencilere de katılım sertifikaları verildi.