Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 8. EN-ERP® Etkinliği

‘ERP Yazılımını Görmeden Mezun Olan Endüstri Mühendisliği Öğrencisi Kalmayacak!’ sloganı ile bir araya gelen Login Yazılım ve Endüstri Mühendisliğim Platformu, En-ERP® etkinliklerinin sekizincisi 24 Mayıs 2017 Çarşamba günü Kıbrıs’ta gerçekleştirildi. Akdeniz’in tarih ve kültür merkezi Kıbrıs Adası’nın çağdaş yönünü simgeleyen Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinin ev sahipliğini yaptığı “En-ERP 8®” buluşması, Endüstri Mühendisliği öğrencisi İsmet Berkant Bora organizatörlüğünde yapıldı.

1989’dan bu yana yenilikçi ve özelleştirilmiş kurumsal iş çözümleri üretmeye odaklanan, %100 Türk firması olarak kendi yetiştirdiği güçlü, deneyimli ve uzman kadrosuyla öne çıkan Login Yazılım, müşteri odaklı yaklaşımları ve yüzde yüz sorumluluk ilkesiyle hizmet vererek, müşterilerinin her zaman yanında yer almıştır. İş hayatının dinamik temposunun yanı sıra ülkemizin geleceğini oluşturan öğrenciler ile buluşmalarına da tüm hızıyla devam etmektedir.

Belirli konularda uzmanlaşan ve inovasyona önem veren Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, dünyanın her yerinden öğrencisi olan ve akademik anlamda çok fazla uluslararası yayın yapan, sosyal sorumluluk projelerinin merkezinde bulunan ve toplum için öneri geliştiren bir merkezdir. Tüm bunları toplum ve dünya çapında uygulatacak bir üniversite olmayı amaçlayan Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinde düzenlenen etkinliğe Login Yazılım İş Geliştirme Yöneticisi Levent Sılay ve İş Çözümleri Yöneticisi Ahmet Savaş Göktürk katılım sağladı. Levent Sılay, İş dünyası hakkında deneyimlerini öğrenciler ile paylaşarak ERP sistemlerinin teknik ve mimari alt yapısı hakkında merak edilen tüm detayları öğrencilere aktardı. Ahmet Savaş Göktürk ise; Login ERP® yazılımı üzerinden canlı olarak 16 değişkenli ve 95 seviyeli ürün ağacına sahip Yatak, Komodin, 2 kapaklı dolap, Makyaj masası ve Çalışma masasından oluşan bir siparişin satıştan üretime kadar olan akışını öğrenciler ile paylaştı.