Celal Bayar Üniversitesi 6. EN-ERP® Etkinliği

“ERP Yazılımını Görmeden Mezun Olan Endüstri Mühendisliği Öğrencisi Kalmayacak!” sloganıyla Login Yazılım ve Endüstri Mühendisliğim Platformu güç birliği ile başlayan En-ERP® etkinliklerinin altıncısı “En-ERP® 6” olarak 10 Mayıs 2017, Çarşamba günü Manisa Celal Bayar Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği öğrencisi Serenay SİVRİKAYA ve Makine Mühendisliği öğrencisi Nail YILDIRIM organizatörlüğünde gerçekleştirildi.

Çok yoğun katılım ile gerçekleşen etkinlikte; Efsane Mobilya firmasından Üretim Mühendisi Rüken Cantekin, öğrencilere iş dünyasında Endüstri Mühendislerinin karşılaşacakları projeler hakkında bilgi verdi. Login Yazılım’dan İş Çözümleri Yöneticisi Ahmet Savaş Göktürk ise üretim sektöründe faaliyet gösteren bir fabrikanın hammadde girişinden üretim bandı dâhil, paketleme, depolama ve sevkiyattan oluşan iş süreçlerini özel fotoğraflarla hazırladığı sunumu ile öğrenciler ile paylaştı. Akabinde Login ERP® yazılımı üzerinden de canlı olarak 17 değişkenli ve 110 seviyeli ürün ağacına sahip yatak, komidin, iki kapaklı dolap, makyaj masası ve çalışma masasından oluşan bir yatak odası grubunun siparişten üretime kadar olan akışını öğrenciler ile paylaştı.

Ayrıca akıllı telefonlar üzerinden giriş yapılabilen iki mini sınav da hazırlayan ve gerçekleştiren Ahmet Savaş Göktürk, öğrenciler üzerinde güzel bir algı yaratarak kaliteli dinleme de sağlamakla birlikte iki sınavın da raporlarını anlık olarak sistemden alarak, Başarı Sertifikalarının hazırlanması için Endüstri Mühendisliğim Platformu kurucusu Bahadır Kaya’ya ulaştırdı.

Etkinlik sonunda Manisa’nın geleneksel Mesir Macunu hediye paketleri ve Teşekkür Belgeleri Ahmet Savaş Göktürk ve Rüken Cantekin’e takdim edildi. Öğrencilere katılım sertifikaları verildi.