Toros Üniversitesi – 2. EN-ERP® Etkinliği

“ERP Yazılımını Görmeden Mezun Olan Endüstri Mühendisliği Öğrencisi Kalmayacak!” sloganıyla Login Yazılım ve Endüstri Mühendisliğim Platformu güç birliği ile En-ERP® Etkinliklerinin ikincisi olan “En-ERP® 2” olarak 7 Mart Salı günü Mersin Toros Üniversitesinde, Toros Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve Verimlilik Kulubü bünyesinde Endüstri Mühendisliğim Platformu temsilcisi ve aynı zamanda Endüstri Mühendisliği öğrencisi Ebru Yurtman’ın organizatörlüğünde gerçekleştirildi.

Yoğun bir katılım ile gerçekleşen etkinlikte CMA CGM South Turkey firmasından İş Süreçleri Yöneticisi ve IT Müdürü Buğra ÇOĞAL öğrenciler ile çok keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Heyecan ve merak ile sorularını hazırlayan öğrenciler bizzat Buğra ÇOĞAL’a sorularını sorma ve birebir cevapları dinleme fırsatı yakaladılar. Ardından Login Yazılım’dan ERP Çözümleri Danışmanı Ahmet Savaş GÖKTÜRK ise Endüstri Mühendislerini sanayide bekleyen ortamlara bizzat sanal bir tur ile ulaştırıp iş süreçleri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayıp akabinde Login ERP® yazılımı üzerinden canlı olarak bir mobilya fabrikasında üretilen koltuğun siparişten üretime kadar olan tüm akışını öğrenciler ile paylaştı. Ayrıca 2 ayrı bölümde web platformu üzerinden ufak testler de gerçekleştiren Ahmet Savaş GÖKTÜRK, bu testlerden başarılı sonuç alanlara Başarı Sertifikalarının hazırlanması için sonuçları anlık olarak web üzerinden Endüstri Mühendisliğim Platformu kurucusu Bahadır KAYA’ya ulaştırdı.

Öğrencilere Katılım Sertifikalarının da verilmesi ile birlikte konuşmacılara Toros Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve Verimlilik Kulubü Başkanı Aslan DURU tarafından Teşekkür Belgelerinin taktim edilmesi ile etkinlik tamamlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir