İstanbul Üniversitesi 5. EN-ERP® Etkinliği

“ERP Yazılımını Görmeden Mezun Olan Endüstri Mühendisliği Öğrencisi Kalmayacak!” sloganıyla Login Yazılım ve Endüstri Mühendisliğim Platformu güç birliği ile başlayan En-ERP® etkinliklerinin beşincisi, “En-ERP® 5” olarak 26 Nisan 2017 Çarşamba Günü İstanbul Üniversitesinde Endüstri ve Kalite Kulübü’nün organizatörlüğünde gerçekleştirildi.

Çok yoğun katılım ile gerçekleşen etkinlikte Eren Holding Bilgi Teknolojileri Müdürü Hasan BARTINLI “ERP Nedir?” başlıklı ERP yatırımlarının karar süreci ve proje yönetimine dair kapsamlı sunumunu gerçekleştirdi. Login Yazılım’dan İş Çözümleri Yöneticisi Ahmet Savaş GÖKTÜRK ise; üretim sektöründe faaliyet gösteren bir fabrikanın hammadde girişinden üretim bandı dâhil, paketleme, depolama ve sevkiyattan oluşan iş süreçlerini özel fotoğraflarla hazırladığı sunumu ile öğrenciler ile paylaştı. Akabinde Login ERP® yazılımı üzerinden de canlı olarak; 21 değişkenli ve 124 seviyeli ürün ağacına sahip yatak, komodin, iki kapaklı dolap, makyaj masası ve çalışma masasından oluşan bir yatak odası grubunun, siparişten üretime kadar olan akışını öğrenciler ile paylaştı. Ayrıca akıllı telefonlar üzerinden giriş yapılabilen iki mini sınav da hazırlayan ve gerçekleştiren Ahmet Savaş GÖKTÜRK, öğrenciler üzerinde güzel bir algı yaratarak kaliteli dinlemede sağladı. Beraberinde; iki sınavın da raporlarını anlık olarak sistemden alarak, Başarı Sertifikaları’nın hazırlanması için Endüstri Mühendisliğim Platformu kurucusu Bahadır KAYA’ya ulaştırdı.

Ahmet Savaş GÖKTÜRK ve Hasan BARTINLI’ya; etkinlik sonunda, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı tarafından, fidan bağış sertifikaları takdim edildi.

Ayrıca öğrencilere katılım sertifikalarının da verilmesi ile birlikte gerçekleştirilen özel çekilişle 12 öğrenciye Login Yazılım bünyesinde iki günlük Login ERP eğitimi fırsatı da sunuldu.