Gıda Hammaddesi Sektöründe ERP Uygulamaları

Gıda sektörü, tarımdan sağladığı bitkisel ve hayvansal hammaddeyi, uyguladığı bir veya daha fazla işlemle, raf ömrü uzun ve tüketime hazır ürünlere dönüştürmektedir.

Gıda sanayii son yıllarda çok önemli yapısal, değişim ve dönüşüme uğramıştır. Sözleşmeli tarıma yönelme, teknolojinin yenilenmesi, kalite sistemlerinin yaygınlaşması, firma birleşmeleri ya da şirket evlilikleri, yeni pazarlama tekniklerinin ve sektörel örgütlenmenin gelişmesi, sektördeki önemli yapısal değişim ve dönüşümlerdir.

Login Yazılım olarak Türkiye’de Gıda sektöründe faaliyet gösteren bir çok müşterimiz bulunuyor. Çok uzun yıllardır Brüksel merkezli gıda firması ile çalışmaktayız. En son Gaziantep’de Özmen Un ile de anlaşmamızı gerçekleştirdik ve Üretim operasyonları dahil tüm sistemi 1,5 ay içerisinde canlıya alarak da bir rekora imza attık.

Yıllar içerisinde müşterilerimize özel bir çok uygulamayı Login ERP içerisine başarıyla entegre ettik. Gıda sektöründe kazandığımız know-how sayesinde de özellikle gıda hammaddesi sektörüne özel bir çözüm geliştirdik.

Konu ile ilgili röportajımın devamı için: http://www.erphaber.com.tr/gida-hammaddesi-sektorude-erp-uygulamalari/

Faydalı olması dileğiyle, iyi günler diliyorum,

Saygılarımla,

Ahmet Savaş Göktürk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir